חברתנו מעניקה שירות של תדלוקים בשטח עבור כלים וגנרטורים, ישירות מהצרכן ללקוח בשטח. כולל אספקת צוברים בהשאלה. כל הדלקים מועמסים בבתי הזיקוק והמכליות מצוידות בתעודת העמסת המוצר, תאריך, שעה ומספר רכב. חברתנו מחזיקה ברישיונות מיוחדים להובלת חומרים מסוכנים ועומדת בכל הדרישות המחמירות להובלת חומ"ס, תקנות שירותי הובלת חומ"ס תשס"א 2001.

צוברים בהשאלה

מכלים בקיבולת ליטרים שונים לפי צורך הלקוח, מצוידים במשאבות ומונים ובכך נותנים מענה של תדלוק בבית העסק.

יתרונות הצוברים

  • קנייה של מלאי במחיר שפל ובכך לדלג על חודש שלם במחיר שיא
  • שירות שנותן מענה לטרקטורים, מלגזות וכלים שלא יכולים לנסוע על הכביש. הצובר נותן להם מענה בבית העסק או במקום שבו הם עובדים.


שירות תמיסת אוריאה

חברתנו מעניקה שירות של תדלוק אוריאה. תמיסת האוריאה היא חומר טבעי על בסיס מים הפועל כמסנן והוא נמצא בשימוש קבוע בכלי רכב המונעים באמצעות דיזל כמו משאיות או אוטובוסים. את האוריאה אנו מספקים באמצעות משאבות ייעודיות אל המיכל המיועד לכך ברכב.

לאוריאה מספר יתרונות:

  • היא מבצעת סינון של המנוע ובכך מפחיתה את זיהום האוויר
  • היא מסייעת בחיסכון בדלק ומאפשרת ביצועים גבוהים של המנוע


שטיפומט

חברתנו מעניקה שירותי שטיפומט המאפשרים לכם לשלוט על כמות הרחיצות החודשית של הרכב. שירות זה מתאים לחברות וארגונים שמעוניינים להעניק לעובדים שלהם שטיפות בעלות קבועה ומוזלת ויחד עם זאת לקבל שליטה על הוצאות אלו.

טיפול בהחזרי מס בלו

חברתנו פועלת על פי החוק, בהתאם לתקנות בלו משנת 2005. החברה מבצעת החזרי בלו לזכאים באופן אוטומטי ובכך חוסכת מכם התעסקות מול מע"מ וקבלת ההחזרים.

בקרת תדלוקים באונליין

בחברה שלנו תוכלו לקבל ניתור בקרת דלק ותוכלו לעקוב באמצעות אפליקציה ייעודית.